top of page

Gizlilik Politikası

Ahşap zemin

Sitenizi ziyaret eden kullanıcıların kişisel verilerini toplayacaksanız, yasa gereği bir gizlilik sözleşmesi oluşturmanız gerekir. İlkenizin ayrıntılarını yerel yasa ve yönetmeliklere uygun olarak özelleştirin ve kullanıcılarınızın bilgilerini korumak için ne tür adımlar attığınızı gösterin.

Hem ziyaretçilerin hem de kullanıcıların gizlilik ve kişisel bilgilerinin korunması bizim için büyük önem taşımaktadır.

Veri Toplanması, Kullanımı ve Paylaşımı
Site üzerinde toplanan verilerin tek sahibi site sahibidir. Site sahibi yalnızca site ziyaretçilerinin kendi rızaları ile sağladıkları verileri toplamaktadır ve bunların içeriğini bilgilendirilmiş onay olmadan asla üçüncü taraflara satmaz. Siz aksini belirtmedikçe, Kısmet Kanalizasyon gizlilik politikası üzerinde yapılan güncellemelerden ve değişikliklerden haberdar olmanız için sizinle iletişime geçilebilir.

Veri Kontrol Hakkı
Sizinle ilgili hangi bilgileri elinde tuttuğumuzu öğrenmek, düzeltilmesi veya güncellenmesi gereken ayrıntıları değiştirmek veya hakkınızdaki verilerin kulanımına ilişkin soru ve kaygılarınızı ifade etmek için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi Güvenliği
Bilgilerinizin korunması için kapsamlı önlemler alınmaktadır. Hassas veriler her zaman şifrelenir, güvenli sunucularda saklanır ve en güvenli yöntemler kullanılarak aktarılır.

bottom of page